TUNELE FOLIOWE – OGRODOWE

Tworzymy z pasją. I Robimy to dobrze.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NASZE FOLIE?

  • Folia przystosowana do naszego klimatu

    Materiał, z którego wykonana jest folia ogrodowa stworzony jest z myślą o naszym klimacie. Deszcz, wiatr i niepogoda nie powinny uszkodzić naszego tunelu.

  • Łatwy montaż i demontaż

    Charakterystyczną cechą tuneli foliowych jest łatwy montaż i demontaż, przez co na okres jesienno-zimowy tunel taki schować możemy do kantorka lub altany. Z montażem naszych tuneli spokojnie poradzą sobie dwie osoby.

  • Wygoda i praktyczność

    Folie zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, by zapewnić optymalną wygodę użytkowania. Doceniamy Twój czas, dlatego każdy element został stworzony tak by był jak najbardziej praktyczny.

tunel ogrodowy

CO WYRÓŻNIA SZKLARNIE OGRODOWE BIOPEAK?

NAJEDŹ MYSZKĄ NA PONUMEROWANE PUNKTY
1
2
3
4
5
tunel foliowy
1

Folia z siatką PE i UV

Siatka polipropylenowa jest wtopiona w folię. Gwarantuje to zwiększoną wytrzymałość folii i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV.

2

Wygodne wejścia

W naszych tunelach foliowych montujemy jedno lub dwa wejścia. Są wygodne i szerokie. Do folii wjechać możemy taczką lub wnieść wygodnie regał.

3

Okienka z moskitierią

Boczne okienka pozwalają zapewnić odpowiednią wentylację jednocześnie zabezpieczając folię przed nieproszonymi gośćmi.

4

Zamki przyszyte do folii

W naszych folia zamki przyszywamy do folii – w przeciwieństwie do konkurencji, która je skleja. Zapewnia to większą wytrzymałość.

5

Trwała konstrukcja

By zapewnić stabilność folii stelaż został skonstruowany tak, aby przetrwał silny wiatr i uderzenia.

siatka uv

FOLIA Z SIATKĄ PE I UV

Siatka polipropylenowa wtopiona w folię. Zastosowany filtr przeciw szkodliwemu promieniowaniu UV chroni rośliny przed obumieraniem i spowolnionym wzrostem.

wejście do folii

WYGODNE WEJŚCIA

Wejścia do folii skonstruowane są tak, by można było do nich bez problemu wjechać z taczką lub wnieść regały. Wygodny zamek pozwala szybko otworzyć i zamknąć folię.

okno z moskitierą

OKNA Z MOSKITIERĄ

W naszych foliach stosujemy okienka z moskitierami. Okna znajdują się z obu stron folii co pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz folii. Moskitiera zabezpiecza przed dostaniem się do środka niepowołanej zwierzyny.

zamki przyszyte do folii

ZAMKI PRZYSZYTE DO FOLII

Jednym z najważniejszych elementów w folii są zamki błyskawiczne – te przyszyte do folii cechują się o wiele większą wytrzymałością niż zamki klejone do folii.

trwała konstrukcja

WZMOCNIONA KONSTRUKCJA

Nasze folie zrobione są tak, by wytrzymały próbę silnych wiatrów oraz gradobić. Stelaż po poprawnym zmontowaniu i zabezpieczeniu nie ma prawa ulec połamaniu, zniszczeniu.

mocowania

DODATKOWE MOCOWANIA

W zależności od modelu nasze folie posiadają dodatkowe mocowania w postaci oczek ze śledziami lub linek do naciągnięcia folii i przytwierdzenia jej do podłoża.

kołnierz folia

KOŁNIERZE STABILIZACYJNE

Nasze folie wyposażone są w kołnierze, które zapewniają dodatkową stabilizację folii. Możemy na nich postawić cegłówki, przysypać piaskiem lub zakopać w ziemi.

KLIPSY I RZEPY

W zależności od modelu, w naszych foliach spotkasz wygodne zaczepy w postaci klipsów bądź rzepów.